Moja Generacija
Dobro dosli zeli vam vas:
TIM http://mojageneracija.eurogoo.com

Join the forum, it's quick and easy

Moja Generacija
Dobro dosli zeli vam vas:
TIM http://mojageneracija.eurogoo.com
Moja Generacija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OTKACENI GOBEZDACI

Traži
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Gallery


Amra Halebić: Nebih ugradila silikone Empty
Latest topics
»  TITO JE ČOVJEK KOJI JE ZASLUŽIO DA GA VOLIMO
Amra Halebić: Nebih ugradila silikone EmptySat Sep 03, 2011 10:51 pm by Admin

» Josipović: Dobrodošli dragi Bosanci i Hercegovci!
Amra Halebić: Nebih ugradila silikone EmptyFri Jul 29, 2011 12:57 am by Admin

» Bh. turisti nepoželjni u Makarskoj
Amra Halebić: Nebih ugradila silikone EmptyFri Jul 29, 2011 12:53 am by Admin

» Sarajlija na protestu podrške generalu Jovanu Divjaku
Amra Halebić: Nebih ugradila silikone EmptySun Mar 06, 2011 2:54 am by Admin

» Vratiti Divjaka u SARAJEVO
Amra Halebić: Nebih ugradila silikone EmptySun Mar 06, 2011 2:51 am by Admin

» Divjak uhapšen u Beču
Amra Halebić: Nebih ugradila silikone EmptySun Mar 06, 2011 2:47 am by Admin

» Očuh četiri godine seksualno iskorištavao maloljetne pastorke
Amra Halebić: Nebih ugradila silikone EmptyFri Apr 09, 2010 6:04 pm by Admin

» Namjerno prekinula trudnoću i bebu bacila u šiblje
Amra Halebić: Nebih ugradila silikone EmptyFri Mar 26, 2010 1:07 am by Admin

» Odbijena žalba tužilaštva za određivanje pritvora osumnjičenim iz seksualne afere
Amra Halebić: Nebih ugradila silikone EmptyWed Mar 24, 2010 7:59 pm by Admin

» Tadić: Srbija se protivi bilo kakvoj podjeli BiH
Amra Halebić: Nebih ugradila silikone EmptyWed Mar 24, 2010 7:54 pm by Admin

» Crna kronika-DOBOJ
Amra Halebić: Nebih ugradila silikone EmptyWed Mar 24, 2010 7:43 pm by Admin

» DAN ŽENA – 8. MART
Amra Halebić: Nebih ugradila silikone EmptySat Mar 06, 2010 10:48 pm by Admin

Ko je prisutan na forumu
Ukupno korisnika online 1: 0 registrovanih, 0 skriven, 1 gost

niko

[ View the whole list ]


Najviše korisnika koji su istovremeno bili na forumu do sada bilo je 69 dana: Wed Feb 14, 2024 12:11 pm
Statistika
Registrovani članovi 34
Najnoviji član foruma samir

Ukupan broj komentara naših članova je 1212 in 177 subjects
Login

Zaboravljen password



odakle je posetioc

visitors map
tacno vreme
vremenska prognoza

statistics
flag counter
free web counter
free web counter
radio

You are not connected. Please login or register

Amra Halebić: Nebih ugradila silikone

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1Amra Halebić: Nebih ugradila silikone Empty Amra Halebić: Nebih ugradila silikone Sat Feb 20, 2010 3:45 am

Admin

Admin
Admin
Admin

Amra Halebić: Nebih ugradila silikone Amra_h11

Amra Halebić stekla je popularnost učešćem u OBN-ovom šou programu "Folk talenti", a poslije toga i pjesmama "Devet dana", "Stani zoro", "Nemoj nikad reći da me ne voliš" i drugima, koje su postale hitovi. Iako su pjesme sa prethodnog albuma još uvijek aktuelne i slušane, Halebićka je prije dva mjeseca izdala novi CD. Album je sa starom ekipom pripremala za matičnu kuću "Gold", a sa njega su se već izdvojile pjesme "Sretna i voljena" i "Dosta mi je". Osim što se bavi muzikom, Amra je odlučila da nastavi školovanje, te je upisala studij na Fakultetu političkih nauka u Sarajevu. Sada slobodno vrijeme provodi u biblioteci, u društvu sa knjigom. "Shvatila sam da fakultet neću završiti ako mu ne pristupim ozbiljno."


Kako usklađuješ poslovne obaveze sa fakultetom?
Ovih dana spremam ispite i zauzeta sam po cijeli dan. Nije mi teško uskladiti nastupe i fakultet, ali mi probleme zadaje umor. Treba mi dosta sna i koncentracije, pa sam sad počela da pijem kafu u podne, čim ustanem. Kafa me razbudi, pa se lakše posvetim učenju.



Ko je prema tvom mišljenju najljepše obučen na estradi?
Jelena Karleuša je nesumnjivo na prvom mjestu po stilu oblačenja. Ona prati sve svjetske trendove, pa je uvijek lijepo obučena i dobro izgleda. Sve što obuče odlično joj stoji.



Jesi li zaljubljena?
Jesam, zaljubljena sam već dugo, dugo vremena. Ne želim više ništa o tome da kažem.



Zašto, zar nam nešto skrivaš?
Ne želim sa medijima dijeliti stvari iz privatnog života.



Da li si ljubomorna?
Ko kaže da nije nikada ljubomoran, taj vjerovatno ne voli svog partnera.



Jesi li pristalica plastičnih operacija?
Ukoliko neko želi to da uradi, ja nemam ništa protiv. Kad neko zaista ima neku manu ili neki nedostatak, onda pogotovo ne prigovaram kad se odluči da ode pod nož. Ponavljam, što drugi vole i rade njihova je lična stvar, ali ne volim pretjerivanje.



Da li si se ti ikada podvrgla takvoj operaciji?
Ja zaista na sebi nisam nikada uradila neku estetsku korekciju, niti namjeravam.



Čiji ti se silikoni dopadaju?
Nedavno sam, na snimanjima u Beogradu, komentarisala da su oko mene sve same žene sa silikonima. Vjerujte, uopšte me ne privlači činjenica da ispod njihove kože postoji nešto što nije prirodno. Ipak, ne želim da se obazirem na to. Prije ću za neku djevojku reći da ima fine grudi ako su prirodne.



Koji je muškarac po tebi najljepši na estradi?
Pohvalila bih momka koji se pojavio nedavno...



Na koga tačno misliš?
Ne znam kako se zove. Mislim da se njegova pjesma zove "Magija" ili nekako slično.



Dino Heldić je, dakle, muškarac po tvom ukusu?
Da, drago mi je što je neko takav došao na našu estradu, jer je od mlađih naraštaja u narodnoj muzici rijetko ko tako lijep. Toše je, recimo, meni bio jako lijep.



A od žena?
Ne znam, ima na estradi mnogo lijepih djevojaka. Ne želim nijednu da izdvajam.



Kako reaguješ na udvaranje oženjenih muškaraca?
Takvih situacija ima, ali sam na njih odavno oguglala. Kad osjetim da mi se neko udvara, jednostavno okrenem leđa.



Koji je najgluplji način na koji su muškarci pokušavali da te osvoje?
Svaki muškarac koji je meni prilazio, prilazio mi je sa poštovanjem. Iskreno, nisam imala neugodnih situacija.



Voliš li zabranjeno voće?
Volim samo "ono" zabranjeno voće.



A koje je "ono" zabranjeno voće?
(Smijeh) Kad pređem preko ograde u nečije dvorište. Naročito volim tuđe trešnje.



Najveća ludost koju si uradila zbog ljubavi je...?
Nisam nikad dozvolila sebi da dođem u situaciju da zbog ljubavi uradim nešto ludo. Uvijek sam se znala kontrolisati. Uvijek sam davala koliko ja želim.



Kažeš da si osoba sa jakom samokontrolom, pa me zanima u kojim situacijama gubiš živce i kako se tada ponašaš?
Čovjek dosta toga nauči iz samog života. Ja sam za kratko vrijeme sazrela. Život me je naučio tome, tako da nema situacija u kojima bih se na taj način izgubila. Naučila sam kako treba u životu postupati. Nema toga što bi me moglo pokolebati.



Da li bi snimila spot sa lezbijskim elementima, kao što su prije izvjesnog vremena učinile Indira Radić i Ksenija Pajčin?
Ne, nikada takvo nešto u životu ne bih uradila, pogotovo na takvu temu. Moj način rada i odijevanja je onakav kakav sam ja htjela i nemam namjeru da ga mijenjam.

https://mojageneracija.bosnianforum.com

Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu